První Koblížkové pondělí nám ukázalo, jak moc jste se na naše domácí koblížky těšili – a za to vám ze srdce děkujeme!
Zároveň se omlouváme všem, na které se nedostalo, nebo museli chvíli počkat na další čerstvou várku. Vaší trpělivosti si opravdu vážíme.
Aby se situace neopakovala, upravujeme pondělní otevírací dobu:
🕐 Nově otevřeno 13:00–18:00
Dopoledne využijeme naplno k přípravě většího množství koblížků, aby si na své přišel opravdu každý.
Děkujeme za podporu i pochopení a těšíme se na vás každé pondělí od 13 hodin!
